پژوهشگاه نیرو

تاریخ: 29 اسفند 1401

پیام تبریک رئیس پژوهشگاه نیرو به مناسبت نوروز 1402

به‌نام خداوند مهربان بخشنده

پیامبر(ص): «اذا رأیتُم الرَّبیعَ فَاکثِروُا ذِکْرَ النُّشُورَ»

همکار گرامی
فرارسیدن عید نوروز، جشن نو شدن، رویش و تغییر شوق‌انگیز هستی، بهار طبیعت و تقارن زیبا با ماه پرفضیلت رمضان، بهار دل‌ها را خدمت شما همکار گرانقدر تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.
این دگرگـونی شگرف طبیعـت فرصتـی است برای اندیشیـدن انسـان به عظمت کبـریایی خالق هستی، نو شدن و تجدید حیات تا خویشتن خـویش را از نسیـان و غفلـت رهایـی بخشـیم.
شادی و مرارت، هر آنچه که بود؛ گذشت و برگی دیگر از دفتر روزگار ورق خورد. سال نو آغازی است بر کوشش و خدمتی دیگر، سالی که باید به امید فردایی روشن برای فرزندان‌مان بر تلاش خود بیفزایم و با همت، همدلی و تکیه بر دانش و تجربه گذشته و افق پیشرو، برگ‌های زرین دیگری بر افتخارات ایران اسلامی بیفزاییم.
همکاران گرامی، در آستانه فرا رسیدن “ عید نوروز باستانی” و آغاز سال نو از زحمات صادقانه و ارزشمند شما عزیزان و همراهی خانواده‌های بزرگوارتان، صمیمانه تشکر و قدردانی نموده و از خداوند متعال، سالی سرشار از بهروزی، سلامتی و موفقّیت را برای شما عزیزان در ظل توجهات حضرت بقیه الله اعظم ( عج ) مسئلت می‌نمایم.
امید که در سال 1402، با همت، همدلی و تلاش اعـضای خـانواده پـرمهـر پژوهشگاه نیرو، رهـاوردی نیکـو از سرافـرازی و سربلنـدی را بـرای صنعت برق ایران عزیـزمان به ارمغـان آوریم.
مجید عمیدپور
رئیس پژوهشگاه نیرو